KLASOWI MISTRZOWIE ZACHOWANIA
ROK SZKOLNY 2009/10
WRZESIEŃ
Klasa I A  Anna Czaplicka
Klasa I B  Małgorzata Krzemień
Klasa I C  Alicja Zielińska
Klasa I D  Anna Rusznica
 

Klasa II A  Dominika Sieńko
Klasa II B  Michał Zieliński
Klasa II C  Nikola Krzewina
Klasa II D  Anna Piątkowska

Klasa III A  Piotr Balcerczyk
Klasa III B  Natan Zniszczol
Klasa III C  Aleksandra Matuszak
Klasa III D  Martyna Strzała


Klasa IVA Paulina Legumina
Klasa IVB Wiktoria Zwolanowska
Klasa IVC Filip Giża
Klasa IVD Dominik Raczyński

Klasa VA Szymon Babiński
Klasa VB Mikołaj Zieliński
Klasa VC Mateusz Grochola
Klasa VD Daria Szczutkowska

Klasa VIA Kinga Kłos
Klasa VIC Aleksandra Lelewska
Klasa VIBAnna Mańkowska
Klasa VID Martyna Gabryszak
Klasa VIE Jagoda Markiewicz
 

PAŹDZIERNIK


Klasa I A  Anita Świątkowska
Klasa I B  Aleksandra Kowalik
Klasa I C  Daria Ochocka
Klasa I D  Kinga Łapińska
 

Klasa II A Weronika Wikarska
Klasa II B Julia Tulibacka
Klasa II C Dawid Jendrzejewski
Klasa II D Natalia Kornacka

Klasa III A Hubert Kistowski
Klasa III B Mateusz Gomułka
Klasa III C Patryk Banaszak
Klasa III D Mikołaj Siwka

Klasa IVA Maria Antczak
Klasa IVB Patryk Babiński
Klasa IVC Filip Gałązka
Klasa IVD Aleksandra Jonatowska

Klasa VA Tomasz Gilas
Klasa VB  Monika Bartczak
Klasa VC Agata Rochowiak
Klasa VD Magdalena Lemańska

Klasa VIA Hubert Stankiewicz
Klasa VIB  Anna Mańkowska
Klasa VIC Aleksandra Lelewska
Klasa VID Patryk Kaźmierczak
Klasa VIE Agnieszka Lichwała
 

LISTOPAD


Kl. I. A  Daria  Niemczyk
Kl. I. B  Weronika Marciniak
Kl. I. C  Wiktoria Gabryszak
Kl. I. D  Weronika Brzuchacz

Kl. II. A  Kacper Grzelak
Kl. II. B  Hubert Kornacki
Kl. II. C  Wanessa Sosnowska
Kl. II. D  Roksana Szotkiewicz

Kl. III. A  Natalia Borszewska
Kl. III. B  Nina Ryszewska
Kl. III. C  Julia Gnutek
Kl. III. D  Sebastian Gotowicz


Klasa IVA Maria Popiołek
Klasa IVB Mikołaj Trzosek
Klasa IVC Patryk Perliński
Klasa IVD  Daria Pajencka

Klasa VA Agata Rejnowska
Klasa VB  Martyna Jendrzejczak
Klasa VC Dawid Pieszak
Klasa VD Jolanta Krzemień

Klasa VIA Hubert Stankiewicz
Klasa VIB Agata Linke
Klasa VIC Aleksandra Bugaj
Klasa VID Marcin Borzymowski
Klasa VIE Agnieszka Lichwała
 

GRUDZIEŃ
Klasa I A  Damian Głąbiak
Klasa I B  Julia Barańczak
Klasa I C  JakubKoś
Klasa I D  Izabela Ginter
 

Klasa II A Sebastian Rugowski
Klasa II B Jakub Błachowiak
Klasa II C Filip Wiśniewski
Klasa II D Jakub Kapica

Klasa III A Weronika Gabryszak
Klasa III B Olga Cieślewicz
Klasa III C Katarzyna Lewandowska
Klasa III D Sandra Samulska

LUTY
Klasa I A  Kamil Kubiak
Klasa I B  Agata Ciesielska
Klasa I C  Wiktoria Lewandowska
Klasa I D  Nikola Palicka
 

Klasa IIA Wiktoria Rozwadowska
Klasa II B Klaudia Tomczak
Klasa IIC Aleksandra Brzóstowska
Klasa IID Julia Kopeć

Klasa IIIA Olga Strzeszak
Klasa III B Paulina Jaszcz
Klasa III C Dawid Czołgoszewski
Klasa III D Szymon Zaleta


 

MARZEC
Klasa I A  Olga   Kubiak
Klasa I B  Emma   Tulibacka
Klasa I C  Wiktoria  Pawlak
Klasa I D  Dawid   Dropek
 

Klasa II A Jagoda  Ostrowska
Klasa II B Kacper  Stawicki
Klasa II C Zuzanna  Pietrzak
Klasa II D Jakub   Bujak

Klasa III A Jakub   Soboniak
Klasa III B Marcelina Rusinek
Klasa III C Dawid   Dryjański
Klasa III D Jakub   Uszko

KWIECIEŃ
Klasa I A  Filip   Rychłowski
Klasa I B  Wiktoria  Klupczyńska
Klasa I C  Wojciech Rybicki
Klasa I D  Kinga   Łapińska
 

Klasa IIA Weronika Dworczak
Klasa II B Wiktor  Jankowski
Klasa II C Ola   Brzóstowski
Klasa II D Jakub   Balmowski

Klasa III A Olga   Nurska
Klasa III B Nina   Ryszewska
Klasa III C Monika  Ziętkiewicz
Klasa III D Wiktoria  Szulc


 
 

KLASOWI MISTRZOWIE ZACHOWANIA
ROK SZKOLNY 2008/09

 WRZESIEŃ

KLASA I A  Sebastian Rugowski
KLASA I B  Michał Zieliński
KLASA I C  Patrycja Brzezińska
KLASA I D  Aleksandra Wierciszewska

KLASA II A  Bartosz Malak
KLASA II B  Olga  Cieślewicz
KLASA II C  Damian Pajurski
KLASA II D  Katarzyna Lewandowska

KLASA III A  Maria  Antczak
KLASA III B  Patryk  Waszak,  Wiktoria  Zwolanowska
KLASA III C  Marta  Tyra
KLASA III D  Aleksandra Mazur

PAŹDZIERNIK

KLASA I A  Konrad Ratajczak
KLASA I B  Jędrzej Wesołowski
KLASA I C  Filip  Wiśniewski
KLASA I D  Wiktoria Kubiak

KLASA II A  Natalia Borszewska
KLASA II B  Natan  Zniszczol
KLASA II C  Julia  Gnutek
KLASA II D  Sebastian Gotowicz

KLASA III A  Maria  Popiołek
KLASA III B  Oliwia  Walczak
KLASA III C  Mariusz Małkowski
KLASA III D  Aleksandra Jonatowska

LISTOPAD
 

KLASA I A  Szymon  Wiliński
KLASA I B  Kacper  Stawicki
KLASA I C  Dawid  Jendrzejewski
KLASA I D  Mateusz  Ochocki
 

KLASA II A Olga   Strzeszak
KLASA II B Paulina  Jaszcz
KLASA II C Patryk  Banaszak
KLASA II D Szymon  Zaleta
 

KLASA III A Paulina  Legumima
KLASA III B Weronika  Budna
KLASA III C Filip   Giża
KLASA III D Dominik  Raczyński

GRUDZIEŃ
KLASY IV - VI

KLASA IV A Tomasz Gilas
KLASA IV B Natalia Kozakiewicz
KLASA IV C Jakub Puszczykowski
KLASA IV D Daria Szczutkowska

KLASA V A Łukasz Pałuczak
KLASA V B Anna Mańkowska
KLASA V C Kamila Lipińska
KLASA V D Martyna Gabryszak
KLASA V E Agnieszka Lichwała

KLASA VI A Karolina Brończyk
KLASA VI B Julia Markowska
KLASA VI C Aleksandra Tomaszek
KLASA VI D Agnieszka Świątkowska
KLASA VI E Patrycja Sołowska


 

GRUDZIEŃ 2008 /STYCZEŃ 2009

KLASA I A  Dominika Sieńko
KLASA I B  Julia Klonowska
KLASA I C  Nikola Krzewina
KLASA I D  Anna Piątkowska

KLASA II A  Patryk Strenk
KLASA II B  Nina Ryszewska
KLASA II C  Dawid Czołgoszewski
KLASA II D  Martyna Strzała

KLASA III A  Katarzyna Simińska
KLASA III B  Jarosław Kaczmarek
KLASA III C  Maja Pluskota
KLASA III D  Jagoda Janicka

KLASA IV A Tomasz Gilas
KLASA IV B Natalia Kozakiewicz
KLASA IV C Jakub Puszczykowski
KLASA IV D Aleksandra Jędrzejczyk

KLASA V A Michalina Banaszak
KLASA V B Anna Mańkowska
KLASA V C Aleksandra Lelewska
KLASA V D Kamil Kroczyk
KLASA V E Aleksandra Czerwińska

KLASA VI A Karolina Brończyk
KLASA VI B Kamila Horbaczewska
KLASA VI C Jacek Soboniak
KLASA VI D Natalia Miklas
KLASA VI E Karolina Jurkowska


 
 

LUTY

Klasa I A  Weronika  Wikarska
Klasa I B  Zosia    Klimaszewska
Klasa I C  Natalia   Szałecka
Klasa I D  Roksana   Szotkiewicz
 

Klasa IIA Olga    Nurska
Klasa II B Marcelina  Rusinek
Klasa II C Michał   Ochocki
Klasa II D Mikołaj   Siwka
 

Klasa III A Wiktor   Przekwas
Klasa III B Mikołaj   Trzosek
Klasa III C Wiktor   Balon
Klasa III D Aleksandra  Lussa

MARZEC
KL. I. A  MONIKA  ŁUKOMSKA
KL. I. B  JAKUB  BŁACHOWIAK
KL. I. C  MARCELI HUMAJ
KL. I. D  JULIA  MAZUR
 

KL. II. A  PATRYCJA PAŁUCZAK
KL. II. B  KACPER  PARADOWSKI
KL. II. C  MARTYNA WIKARSKA
KL. II. D  WERONIKA SKÓRZEWSKA
 

KL. III. A  WOJCIECH FILIPCZAK
KL. III. B  WITEK  LINKA
KL. III. C  MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI
KL. III. D  PIOTR  GIŻA

KWIECIEŃ

KLASA I A  KACPER   GRZELAK
KLASA I B  KLAUDIA   TOMCZAK
KLASA I C  ZUZANNA   PIETRZAK
KLASA I D  OLGA    GMUROWSKA
 

KLASA II A WERONIKA  GABRYSZAK
KLASA II B ALEKSANDRA  PIWEK
KLASA II C SANDRA   SAMULSKA
KLASA II D JULIA    KOWALSKA
 

KLASA III A OSKAR   DOPIERAŁA
KLASA III B PATRYK   BABIŃSKI
KLASA III C PATRYK   PERLIŃSKI
KLASA III D DARIA    PAJENCKA

CZERWIEC

KLASA I A   Szymon Furmańczyk
KLASA I B   Wiktor  Jankowski
KLASA I C   Filip  Wiśniewski
KLASA I D   Julia  Kopeć
 

KLASA II A  Piotr  Balcerczyk
KLASA II B  Paweł  Pacholski
KLASA II C  Igor  Rogalski
KLASA II D  Mateusz Sitek
 

KLASA III A  Agata  Pacholska
KLASA III B  Jarosław Kaczmarek
KLASA III C  Zuzanna Fryszka
KLASA III D  Wiktor  Dolata