ZAWODY  PΧWACKIE  KL.IV-VI

 


Szkolne zawody p造wackie
Gminne zawody p造wackie
 
 



Szkolne zawody p造wackie
< 30.03.2010 r.>

Dnia 30 marca 2010 r. na krytej p造walni "Wodnik" w Janikowie odby造 si Szkolne Zawody P造wackie kl.IV-VI. Wyznaczone cele imprezy zosta造 zrealizowane, a by造 to:
-promowanie aktywnego stylu 篡cia;
-doskonalenie umiej皻no軼i p造wania w鈔鏚 dzieci;
-dobra zabawa.
W zawodach wzi窸o udzia 111 uczni闚 z kl.IV-VI (w tym 36 dziewcz徠 i 75 chopc闚) oraz 1 ucze z klasy III.
Wyniki zawod闚

kl.IV
w kategorii dziewcz徠
- 25 m st. grzbietowy-

I miejsce - PAULINA  LEGUMINA (kl. A)
II miejsce - KATARZYNA PIWEK (kl.B)
III miejsce - SZCZEPA垶KA PAULINA (kl.D)
- 25 m st. dowolny-
I m - PAULINA  LEGUMINA (kl. A)
II m - MARIA  ANTCZAK (kl.A)
III m - KATARZYNA PIWEK (kl.B)


-w kategorii ch這pc闚
- 25 m st. grzbietowy-

I m -  PATRYK BANASZAK (kl.III)
II m -  ERYK SZAJDA (kl.B)
III m -  BARTOSZ  OCHOCKI (kl.D)
- 25 m st. dowolny-
 I m - PATRYK BANASZAK (kl.III)
II m - ΣKASZ  MARKIEWICZ (kl.D)
III m - ERYK SZAJDA (kl.B)
kl.V

 w kategorii dziewcz徠
- 25 m st. grzbietowy-

 I m - JULITA CEGIELSKA (kl.D)
II m - AGATA  REJNOWSKA (kl.A)
III m - MARTA  MALAK (kl.C)
- 25 m st. dowolny-
I m - JULITA CEGIELSKA (kl.D)
II m-MONIKA  BARTCZAK (kl.B)
III m - KAROLINA  BOBROWSKA (kl.A)
-w kategorii ch這pc闚
- 25 m st. grzbietowy-
I m - MATEUSZ  BRZ紎TOWSKI (kl.B)
II m - KACPER  ADAMCZEWSKI (kl.B)
III m - PATRYK  BANASZAK (kl.III)
- 25 m st. dowolny-
I m - MATEUSZ  BRZ紎TOWSKI (kl.B)
II m - KACPER ADAMCZEWSKI (kl.B)
III m - IGOR  ΣKOMSKI (kl.C)


kl. VI

w kategorii dziewcz徠
- 25 m st. grzbietowy-

I m -  MONIKA K…OLEWSKA (kl.E)
II m - MONIKA  OJCZENASZ (kl.B)
III m - MARIKA  KORNACKA (kl.E)
- 25 m st. dowolny-
I m - MONIKA  K…OLEWSKA (kl.E)
II m - ALEKSANDRA  NIEMECZEK (kL.B)
III m - MONIKA  OJCZENASZ (kl.B)
- 25 m st. klasyczny-
 I m - MONIKA  K…OLEWSKA (kl.E)
II m - ALEKSANDRA  POPIOΒK (kl.A)
 III m - MARIKA  KORNACKA (kl.E)
 w kategorii ch這pc闚
- 25 m st. grzbietowy-
I m - SZYMON  PΣCIENNIK (kl.B)
II m - KAMIL  KROCZYK (kl.D)
III m - MATEUSZ  GADASZEWSKI (kl.A)
 - 25 m st. dowolny-
I m - SZYMON  PΣCIENNIK (kl.B)
II m - DAWID  PAWLAK (kl.D)
III m - KACPER  BORZYMOWSKI (kl.D)
- 25 m st. klasyczny-
I m - KRZYSZTOF  STOD粌SKI  (kl.B)
II m - MATEUSZ  GADASZEWSKI (kl.A)
III m - MIKOxJ  KOWALSKI (kl.C)


Klasyfikacja dru篡nowa

kl. IV

I miejsce - kl.IV A (44 pkt.)
II miejsce - kl.IV B, D (32 pkt.)
III miejsce - kl.IV C (5 pkt.)


kl. V

I miejsce - kl.V B (63 pkt.)
II miejsce - kl.V D (30 pkt.)
III miejsce - kl.V A, C (5 pkt.)


kl. VI

I miejsce - kl.VI B,E (64 pkt.)
II miejsce - kl.VI A (36 pkt.)
III miejsce - kl.VI D (26 pkt.)
IV miejsce - kl.VI C (10 pkt.)
GMINNE  ZAWODY  PΧWACKIE
-17.05.2010 r.-

     Dnia 17 maja na p造walni "Wodnik" odby造 sie GMINNE  ZAWODY  PΧWACKIE, w kt鏎ych udzia wzi瘭i uczniowie szk馧 podstawowych: z Broniewic, z Janikowa i  z Ko這dziejewa.
 
WYNIKI ZAWOD紟

KL.IV
I m - Katarzyna Piwek (Janikowo)
I m - Eryk Szajda (Janikowo)
II m - Oliwia Nali雟ka (Janikowo)
II m - Mateusz Fr御zczak (Janikowo)
III m - Paulina Szczepa雟ka (Janikowo)
III m - Artur Klimczak (Janikowo)
IV m - Joanna Szparagowska (Janikowo)
IV m - ㄆkasz Markiewicz (Janikowo)
V m -Patrycja Kozio (Ko這dziejewo)
V m - Witold Linka (Janikowo)
VI m- Julita Kalita (Ko這dziejewo)
VI m - ㄆkasz Ma趾owski (Janikowo)

styl dowolny
I m - Maria Antczak (Janikowo)
I m - Eryk Szajda (Janikowo)
II m - Maria Popio貫k (Janikowo)
II m - Piotr Gi瘸 (Janikowo)
III m - Paulina Szczepa雟ka (Janikowo)
III m - Bartosz Ochocki (Janikowo)
IV m - Katarzyna Piwek (Janikowo)
IV m - Pawe Kr鏊ikowski (Janikowo)
V m - Oliwia Nali雟ka (Janikowo)
V m - Witold Linka (Janikowo)
VI m - Dorota Wojciechowska (Janikowo)
VI m - Patryk Perli雟ki (Janikowo)
KL.V
 styl grzbietowy
I m - Julita Cegielska (Janikowo)
I m - Mateusz Brz鏀towski (Janikowo)
II m - Bartczak Monika (Janikowo)
II m - Kacper Adamczewski (Janikowo)
III m - Aleksandra J璠rzejczyk (Janikowo)
III m - Tomasz Gilas (Janikowo)
IV m - Sylwia B璠zichowska (Ko這dziejewo)
IV m - Pawe Bartoszek (Broniewice)
V m - Patrycja Pawlak (Janikowo)
V m - Piotr Polak (Broniewice)
VI m - Jolanta Krzemie (Janikowo)
VI m - Przemys豉w Swojn鏬 (Broniewice)
 styl dowolny
I m - Julita Cegielska (Janikowo)
I m - Patryk Banaszak kl.III (Janikowo)
II m - Monika Bartczak (Janikowo)
II m - Kacper Adamczewski (Janikowo)
III m - Karolina Bobrowska (Janikowo)
III m - Daniel Kaczmarek (Janikowo)
IV m - Aleksandra J璠rzejczyk (Janikowo)
IV m - Mateusz Brz鏀towski (Janikowo)
V m - Zuzanna Witkowska (Janikowo)
V m - Przemys豉w Swojn鏬 (Broniewice)
VI m - Daria Szczutkowska (Janikowo)
VI m - ㄆkasz Lisiecki (Janikowo)
KL.VI
 styl grzbietowy
I m - Monika K彗olewska (Janikowo)
I m - Szymon P逝ciennik (Janikowo)
II m - Monika Ojczenasz (Janikwo)
II m - Kamil Kroczyk (Janikowo)
III m - Iga G鏎ska (Janikowo)
III m - Mateusz Gadaszewski (Janikowo)
IV m - Paulina Kozio (Ko這dziejewo)
IV m - Tomasz Wi郾iewski (Ko這dziejewo)
V m - Monika Pluta (Janikowo)
V m - Kacper Borzymowski (Janikowo)
VI m - Kinga K這s (Janikowo)
VI m - Pawe Radaszewski (Janikowo)
 styl dowolny
I m - Monika K彗olewska (Janikowo)
I m - Micha Borecki (Janikowo)
II m - Monika Ojczenasz (Janikowo)
II m - Pawe Radaszewski (Janikowo)
III m - Iga G鏎ska (Janikowo)
III m - Szymon P逝ciennik (Janikowo)
IV m - Wioletta Kula (Ko這dziejewo)
IV m - ㄆkasz Pa逝czak (Janikowo)
V m - Kinga K這s (Janikowo
V m - Kamil Kroczyk (Janikowo)
VI m - Monika Pluta (Janikowo)
VI m - Kacper Kie豚 (Janikowo)
 styl klasyczny
I m - Monika K彗olewska (Janikowo)
I m - Micha Borecki (Janikowo)
II m - Aleksandra Popio貫k (Janikowo)
II m - Mateusz Gadaszewski (Janikowo)
III m - Agnieszka Lichwa豉 (Janikowo)
III m - Waldemar Czeka豉 (Broniewice)
IV m - Paula Kozio (Ko這dziejewo)
IV m - Miko豉j Kowalski (Janikowo)
V m -Patryk Banaszak kl.III (Janikowo)

KLASYFIKACJA  DRU玆NOWA:

I miejsce - SP w Janikowie
II miejsce - SP w Ko這dziejewie
III miejsce - SP w Broniewicach

    Na zako鎍zenie zawod闚 ka盥y ucze otrzyma s這dki upominek ufundowany przez OSiR. Zawodnicy, kt鏎zy zaj瘭i miejsca od I do III oraz zwyci瘰kie dru篡ny klasowe otrzymaj pami徠kowe dyplomy na apelu podsumowuj帷ym w szkole (przed zako鎍zeniem roku szkolnego). Osi庵ni璚ia uczni闚 zaliczone zostan do  konkursu "klasa na 6".
Rol s璠zi闚 pe軟ili nauczyciele wych.fizycznego - p.E.Nied德iecka, p.M.Pietrala, p.G.P逝ciennik, p.E.Rado oraz p.W. Pawlak.
Organizatorami imprezy byli wy瞠j wymienieni nauczyciele i OSiR.
  Gratulujemy zwyci瞛com i pozosta造m zawodnikom!
  Dzi瘯ujemy wszystkim, kt鏎zy udzielili pomocy  przy organizacji i w przeprowadzeniu imprezy!